zamknij

amelia


Opis:

Suknia Amelia z najnowszej kolekcji ORCHID STORY 2018 jest kwintesencją subtelności i uroku koronkowej ręcznie zdobionej góry materiałowymi kwiatami orchidei i kryształkami Swarovskiego. Dół zwiewny, w którym koronka przykryta jest tiulem nadającym jej jeszcze bardziej ulotnego charakteru.

zamknij

Areta


Opis:

zamknij

Arabela


Opis:

Arabela, nowy wymiar sukni dla współczesnej księżniczki z najnowszej kolekcji ORCHID STORY 2018 Julii Kwaszkiewicz. Zwiewny, obfity dół i tiulowa góra z ręcznie przyszywaną, elegancką koronką tworzą niepowtarzalną suknię zjawiskową i subtelną jednocześnie.

zamknij

Aleksa


Opis:

W kolekcji ślubnej EGO Julia Kwaszkiewicz 2018 nie mogło zabraknąć klasycznej piękności, gorsetowej sukienki o kształcie „syrenki”. Prostotę i elegancję kroju podkreślające walory figury uzupełnia ręcznie przyszywana starannie zaprojektowana koronka dodająca bezpretensjonalnego szyku.

zamknij

Aida


Opis:

Dla praktycznych Panien Młodych propozycja z kolekcji ORCHID STORY 2018 Julii Kwaszkiewicz – sukienka Aida. Wykonana z wytwornej beżowej połyskującej koronki. Do ślubu i na inne ważne imprezy.

zamknij

Amanda


Opis:

Suknia Amanda z kolekcji ORCHID STORY 2018 Julii Kwaszkiewicz podkreśla w kobiecie to, co najpiękniejsze. Gustowna góra wykończona piękną gipiurową koronką eksponuje piękny dekolt i plecy, zaś zwiewny dół wykończony tiulem dodaje sukni lekkości. Suknia, w której można się zakochać.

zamknij

Angelina


Opis:

Suknia ślubna Angelina jest kwintesencją najnowszej kolekcji ORCHID STORY 2018 Julii Kwaszkiewicz. Ręcznie naszywane kwiaty orchidei i kryształki Swarovskiego tworzą obraz pięknej kobiety obsypanej kwiatami, subtelnej i delikatnej. W zestawieniu z prostym i eleganckim w formie dołem daje efekt niepowtarzalności i wyszukanego stylu.

zamknij

Adriana


Opis:

Styl Julii Kwaszkiewicz to prostota formy i niewymuszona elegancja, lekkość i szlachetność. Suknia Adriana z najnowszej kolekcji ORCHID STORY 2018 jest uosobieniem stylu projektantki oraz jej najnowszej inspiracji kwiatem orchidei. Suknia piękna w swej prostocie o perfekcyjnym asymetrycznym kroju, zdobiona ręcznie wykonanym kwiatem orchidei jest idealna dla stylowych, nowoczesnych kobiet.

zamknij

Anita


Opis:

W kolekcji ślubnej Julii Kwaszkiewicz ORCHID STORY 2018 nie może zabraknąć modelu będącego ucieleśnieniem stylu projektantki. Suknia Anita jest tego najlepszym przykładem. Szykowny krój, niewymuszona elegancja, prostota stylu i oszczędne zdobienia tworzą suknię dla wysublimowanej panny młodej, dla której suknia ślubna musi być odzwierciedleniem jej wysmakowanego stylu. Ręcznie naszywane kwiaty orchidei i kryształki Swarovskiego oraz przepiękny dekolt V nadają lekkości i dziewczęcego charakteru.

zamknij

Albina


Opis:

Czy można połączyć zmysłowość i skromność? Można! Suknia Albina z najnowszej kolekcji ślubnej ORCHID STORY 2018 Julii Kwaszkiewicz jest tego dowodem. Pięknie skrojona suknia z dopasowującego się materiału z przepięknie zdobionymi kwiatami orchidei i kryształkami Swarovskiego zjawiskowymi rękawami z delikatnej koronki to propozycja dla kobiet oryginalnych i stylowych.

zamknij

Arletta


Opis:

Arletta to idealna suknia z najnowszej kolekcji ORCHID STORY 2018 Julii Kwaszkiewicz dla Panien Młodych znużonych bielą. Suknia ślubna w kolorze najmodniejszego beżu z czarującą wytworną koronką i tiulowym dołem. Całość daje efekt wysmakowanej elegancji robiącej ogromne wrażenie.

zamknij

alicja


Opis:

Idealna alternatywa dla sukni ślubnej dla odważnej i oryginalnej Panny Młodej to kombinezon Alicia z najnowszej kolekcji ślubnej ORCHID STORY 2018 Julii Kwaszkiewicz. Dopasowany dół wyeksponuje walory idealnej sylwetki a delikatna góra z subtelnej koronki ozdobiona kwiatami orchidei i kryształkami Swarovskiego doda kobiecości i lekkości kreacjii.

ORCHID STORY 2018

Najnowsza kolekcja sukien i kreacji ślubnych od EGO Julia Kwaszkiewicz inspirowana orchideą, kwiatem niebanalnym, kobiecym w wyrazie i eleganckim. Autorska koncepcja umieszczania materiałowych kwiatów na sukniach ślubnych zaowocowała kreacjami oryginalnymi i nieprzeciętnymi dla kobiet o wysublimowanym guście i z klasą. Modele eksponujące sylwetkę, klasyczne, zwiewne, eleganckie a nawet ekstrawagancki kombinezon zadowolą nawet najbardziej wymagających